بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > دين و دنيا

نکات

گفتگوي بسته شده

ابزار گفتگو
قديمي Monday 9 October 2017   #3496
ghanet
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Mar 2016
پاسخ‌ها: 1,226
ج: دین مادری؛ حق یا ناحق؟

و چگونه از آنچه شريك خدا كرده‌ايد بترسم، در صورتى كه شما از اين كارتان نمى‌ترسيد كه براى خدا چيزى را شريك مى‌كنيد كه خدا در باره‌ى آن حجتى براى شما نازل نكرده است. پس كدام يك از ما دو گروه به ايمنى سزاوارتر است اگر مى‌دانيد 81

آیه فوق، گفتگویی است بین ابراهیم و قومش، بطوری که می بینید، قوم ابراهیم الله را باور داشتند منتهی اشکالشان این بود که مانند قوم پیامبر، مشرک بودند. یعنی از پیش خودشان کسانی را به عنوان مقربین و آبرومندان درگاه الهی، بین خود و خداوند، واسطه کرده بودند و از آن بتان، که در کتاب خدا اثری از آنها یافت نمی شد و خداوند تاییدشان نکرده بود حرف شنوی داشتند و بی قید و شرط در برابر احکام منسوب به بتها تسلیم بودند ( یعنی کاری که همه مشرکین و بت پرستان می کنند).
یک مشرک به خیال خودش دارد آبرومندان و مقربین درگاه الهی را تعبد می کند در حالی که او تعبد نمی کند الا توهماتی را که از طرف شیاطین(اجنه) به بشر دیکته شده است. خداوند در کتابش، بارها همین به اصطلاح مقربین را استنطاق نموده و آنها از عبادت مشرکان ابراز بی اطلاعی کرده و گفته اند: مردم ما را نمی پرستیدند بلکه جن را پرستش می کردند و اکثراً به اجنه ایمان داشتند.
خداوند در آیه 66 سوره یونس می فرمایند:

مَا يَتَّبِعُ الَّذِينَ يَدْعُونَ مِنْ دُونِ اللَّهِ شُرَكَاءَ ۚ إِنْ يَتَّبِعُونَ إِلَّا الظَّنَّ وَإِنْ هُمْ إِلَّا يَخْرُصُونَ
کسانی که سوای خداوند، شرکای خود را می خوانند، در حقیقت از شرکا تبعیت نمی کنند، آنها جز از ظن و گمان پیروی نمی کنند و فقط حدس می زنند.

از اینجا مشخص می شود وقتی ابراهیم خطاب به قوم خود می گوید:

قالَ أَ تَعْبُدُونَ ما تَنْحِتُونَ
آیا آنچه را می تراشید می پرستید؟
چه منظوری دارد.

آن قوم اگرچه گمان می کردند که دارند اولیاء الله و مقربین درگاه الهی را تبعیت می کنند، اما در حقیقت تبعیت نمی کردند الا آنچه را به دست خود تراشیده بودند، چون: آلهه ای که تماثیل و مجسمه ها نماده آنه شده بودند، وجود خارجی نداشتند. یا اگر داشتند، از عبادت مردم بی خبر بودند.
به چشم خود اتومبیلهایی را دیده ام که روی شیشه آنها نوشته شده: یا مسجد جمکران!
مسلماً کسی که مسجد جمکران را می خواند، طرف صحبتش آن بنای دست ساز بشر نیست، بلکه طرف او مهدیست و چون قرآن وجود مهدی را تایید نکرده است، در نتیجه مردم حقیقتاً دارند همان بنای بی جان را می خوانند.
آنها که عریضه حاجات خود را در چاهای جمکران می اندازند، در حقیقت از چاه می خواهند تا حاجاتشان را برآورده نماید

ghanet حاضر نيست  
قديمي Monday 9 October 2017   #3497
abtahisina
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Sep 2017
پاسخ‌ها: 472

نقل قول:
کتب حدیث پیام مستقیم رسول الله نیستند.
کتب حدیث نوعی از کتب تاریخی هستند که صحت و سقم سطور آنها از طریق علم حدیث به دست می آید. علم حدیث ، علم بسیار هوشمند و دقیقی است که با تطبیق رفتار و کردار راویان حدیث و تطبیقات تاریخی به تشخیص غلطی و درستی آنچه که نقل شده و سلامت راویان می پردازد و این وظیفه است که بر دوش ماست تا دستور خدا در قرآن مبنی بر اطاعت از رسول روی زمین نماند.
شما گفتی که حدیث پیام مستقیم رسول الله نیست. پس پیام مستقیم رسول الله قرآن است. حدیث گفته های کسانی است که به پیامبر نسبتش می دهند. همین. ما هم همین را میگوئیم.
abtahisina حاضر نيست  
قديمي Monday 9 October 2017   #3498
abtahisina
عضو ثابت

در کل تا اینجا نتیجه می گیریم که شرک در مرام شما خطر چندانی ندارد و حتی تا لب مرزش هم می روید
abtahisina حاضر نيست  
قديمي Tuesday 10 October 2017   #3499
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

تاريخ ثبت نام: Dec 2013
مكان: نعیم
پاسخ‌ها: 22,635

زکی اغا رصول زنده
بباف
نه استخون داره توگلو گبر کنه
نه کلیومنر میندازه
نه مالیات وعوارض
البته توی این دنیا بحسب ظاهر
والا
ان القجار لغی جحیم یصلونها یوم الدین وماهم عنها بغائبین
یا مرتضی علی مددی" وهوالعلی العظیم "1001 ,اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
اللهم العن قاتلی فاطمة الزهراء
عبدالعلی69 حاضر نيست  
كاربران ذيل از عبدالعلی69 بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 10 October 2017   #3500
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

کفور عنود ظلوم جهود جهول و.........
سوپر پرفسور که به اندازه یه جوجه ادرک نمی فهمی وخود رو به نفهمی می زنی
وبه انذازه یه بچه گربه حیا نداری
http://www.iranclubs.org/forums/show...55542&page=180

زکی جوابت رو مثل اد م بدم خای گف نفهمیدم
مثل بحث دون الله
قال الله عزوجل
مثل الذین اتخذوا من دون الله اولیائ کمثل العنکبوت اتخذت بیتا وان اوهن البیوت لبیت العنکبوت لو کانوا یعلمون سوره مبارکه عنکبوت ایه شریفه41
نهی و ذم فرموده از اینکه من دون الله ولی وسرپرست باشد
در سوره مبارکه مائده ایه شریفه 55و56می فرمایند
قال الله عزوجل
انما ولیکم الله ورسوله والذین امنوا الذین یقیمون الصلاه ویوتون الزکاه وهم راکعون
ومن یتول الله ورسوله والذین امنوا فان حزب الله هم الغالبون
می فرماید ولی وسرپرست شما خدا وپیامبروکسانیکه ایمان اوردند واقامه صلاه می کنندودر حال رکوع زکات می دهند .وکسانی که ولایت وسرپرستی خدا ورسولش ومومنانی (چون علی بن ابی طالب )را بپذیرند حزب خدایند ویقینا حزب خدا غالب است ........
جمع این ایات چطوره حق تعالی در کلامش تناقض هست؟!
یا ایه سوره مبارکه عنکبوت نسخ شده؟
یا اطلاق ایه شریفه قید خورده ؟ یعنی مقید شده ؟
یا عمومیت ایه شریفه تخصیص خورده ؟ از باب عام وخاص ؟
یا مراد از من دون الله چیزی است غیر متفاهم عرف وهابیت؟
چون نمی شود نهی وذم بفرماید ازولی گرفتن دون الله ؛
مثل الذین اتخذوا من دون الله اولیائ .
وحصرومدح بفرماید از ولایتش در ولایت خود ودر ولایت من دون الله (به تعبیر وهابیت )
دوستان وهابی مسلک بدون حاشیه رفتن جواب بفرمائید
بسم الله الرحمن الرحیم
من دون الله در آیه قرآن را چه معنا کنیم؟ در مقابل خدا؟ یا معنای دیگری؟
کلمه دون، اصل اینکه مقصود چیست، مشکلی نیست.
بهترین واژه ای که در فارسی معادلش باشد، مشکل ماست.
اگر می گوییم که پیامبر و ائمه دون الله هستند، پس آیه قران چه می فرمایند: انما یبایعونک تحت الشجره، انما یبایعون الله.
این آیه دارد می گوید کسانی که با تو بیعت کرده اند، یعنی منِ قرآن تو را قبول دارم که با تو مبایعه صورت گرفته است. نظیر و ما رمیت اذ رمیتَ
هر کس این را فهمید آنجا هم می فهمد که مثل الذین اتخذوا من دون الله اولیاء کمثل العنکبوت
در آیه دیگر می فرماید: انما ولیکم الله و رسوله و الذین آمنوا ...
حالا
و رسوله و الذین آمنوا دون الله هستند یا هم الله هستند؟
اگر دون الله هستند، پس آیه عنکبوت را چه بگوییم؟
پس معلوم می شود آن دون الله یعنی کسانی که مسیرشان مسیر خدا نیست. یعنی اگر یبایعونه، یعنی یبایعون الله.
مثال
کسی می گوید هر کس دنبال کتابی برود غیر از قرآن به انحراف کشیده شده است و فردا جوابی ندارد.
فردا بهش خبر می دهند که یکی از افراد مستمع شما، هرچه کتاب تفسیر در خانه داشت، بیرون ریخته است! چرا چون شما گفتی!
جواب چیست؟
جوابش این است که این غیر قرآنی که گفتم یعنی کتابهایی که رویکردش غیر قرآنی باشد نه تفسیر و کتابهایی که جهت قرآنی دارد.
کلمه دون در این آیات شریفه در اوج فصاحت و بلاغت ادبیات عرب است.
این دون استعمال فلسفی ندارد. بلکه این دون یعنی دونیت حسی و گرایشی.
و من یتول الله و رسوله و الذین امنوا ... حزب الله.
حزب الله دون الله ام هو الله؟
اینجا جای بحث فلسفی نیست که بگویی حزب الله خداست یا غیر خداست.
هر کس در حزب خداست خدایی است و در فضای ادبیات عرب، خدائی ست. یعنی با او دوستی کنید با خدا دوستی کرده اید و با او دشمنی کنید، با خدا دشمنی کرده اید.
---http://www.iranclubs.org/forums/showthread.php?p=2177231#post2177231
یا علی جواب بفرمایند

جوجه وهابیها 11سال پیش نتوستن جواب بدن
شما جواب داری بده "
الله مشرک ؟؟؟؟؟!!!!
http://www.iranclubs.org/forums/showthread.php?t=3944

بسم الله الرحمن الرحیم

وهابیها به تبع سلف ضال مضل خود که اشکال به پیامبر صلی الله علیه واله وسلم می کرد .

اینها به تبع سلف گمراه و گمراه کننده خود کاسه داغتر ازآش هستند .
از خدا موحدتر وازمحمد صلی الله علیه واله وسلم مسلمان تر واز پاپ کاتولیک تر و.......

اینها بدون اینکه کوچکترین تصوری (نه تصد یقی )ولو بسیار ساده وابتدائی ازتوحید وشرک داشته باشند داد توحید وشرک می زنند وهرکس مخالفشان بود او را مشرک مهدور الدم و...می دانند .

اینها وسیله قرار دادن دیگری را در کاری شرک می دانند.

اینها حتما خدا را هم مشرک می دانند چون در مواردی از آیات شریفه در کنارخودش دیگری (وبقول اینها دون الله ) را هم مطرح فرموده به عنوان نمونه به چند ایه شریفه اشاره می شود .
1-

درسوره مبارکه انفال آیه شریفه 64 می فرمایند : یا ایها النبی حسبک الله ومن اتبعک من المومنین .
ای پیامبر ( صلی الله علیه وآله وسلم ) تر ا بس است وکفایت می کند ؛ خداالله تبارک وتعالی و آنانکه از تو پیروی کردند از مومنین .
ایاخداوند مشرک است ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! که می فرماید به حبیبش ترا بس است الله ومومنین . یا قدرت خدا کم است ونقصی دراوست العیاذ بالله .
2-

در سوره مبارکه تحریم قسمتی از ایه شریفه 4می فرما ید : وان تظاهرا علیه فان الله مولاه وجبریل وصالح المومنین والملائکة بعد ذلک ظهیرا .
واگرشما دو زن ( به اتفاق اهل قبله مراد عایشه وحفصه) چیرگی کنید بر علیه پیامبر ( صلی الله علیه وآله وسلم )هما نا خدا الله هست دوست او وجبرئیل و صالح المومنین ( به اتفاق اهل قبله مراد امیرالمومنین علی علیه السلام ) و ملائکه پس از آن پشتیبان است .
آیادوستی وپشتیبانی الله جل جلا له به تنهائی کفایت نمی کند وکافی نیست؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!ودوستی وپشتیبانی
جبر ئیل وصالح المومنین وملائکه لازماست ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
ایا خدا مشرک شده وجبرئیل وعلی علیه السلام وملائکه را در کنا ر خود قرار داده ؟؟؟؟؟!!!!!!!!
3-

در سوره مبارکه رعد آیه شریفه 43میفرماید : ویقول الذین کفروا لست مرسلا قل کفی با لله شهیدا بینی وبینکم ومن عندهعلم الکتاب .
کفارومشرکین گویند تو رسول نیستی ؛ بگو کفایت می کند مرا الله جل جلا له بهعنوان شاهد وگواه بین من (رسول ) وشما (کفارو مشرکین ) وآنکه نزد او علم کتاب است ( به اتفاق اهل قبله مراد امیر المومنین علیه السلام ) .
آیاگواهی خدا ناقص است که گواهی علی علیه السلام هم باید در کنار گواهی الله باشد؟؟؟
آیاخداوند متعال مشرک شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!..العیاذ بالله .
4-

سوره مبارکه انفال آیه شریفه 62می فرماید خدای متعال : وان یریدوا ان یخدعوکفان حسبک الله هو الذی ایدک بنصره وبالمومنین .
واگر( مشرکین وکفار )بخواهند با تو نیرنگکنند همانا بس است ترا خدا ؛ خدا کسی است که کمک می کند ترا به یاری خویش و بهمومنین .
آیا نصرت خدا به تنهائی کفایت نمی کند ؟؟؟؟ ومومنین کمکشان لازم است ؟؟؟؟
آیا کمک خدا ناقص است ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
آیا خدا اینجا هم مشرک شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... ...العیاذ بالله .و...........

مقلدین چشم وگوش بسته ابن تیمه و عبدالوهاب وبرقعی اینجا و در اینگونه موارد وامثال ا ن چه جوابی دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اینها اتمام حجتی بود بر علیه :عاملة ناصبة تصلی نارا حا میة تسقی من عینآنیه لیس لهم طعام الا من ضریع لایسمن ولا یغنی من جوع .{{{ البته اگر عاملة باشدوبه حسب ظاهر نماز ی بخواند و.......}}}.

ونور چشمی برای کسانی که از نعمت عظمیطیب المولد برخوردارند وآل الله را دوست دارند .

یا علی ؛ وهو العلیالعظیم
یامرتضی علی مددی 1001اللهم عجل لولیکالفرج
اللهم العن الجبت والطاغوت واللات والعزی وابنتیهما ومحبیهما بعدد مااحاط به علمک وبعدد فضائل امیر المؤمنین علیه السلام.

اللهم صل علی محمد وآ ل محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم

اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
عبدالعلی69 حاضر نيست  
قديمي Tuesday 10 October 2017   #3501
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

نقل قول:
در اصل توسط abtahisina که همان غانت هالک ...............................نوشته شده است
ملک نوشته میشود اما مالک میخوانم
hosyn
به چه دلیل ملک نوشته شده شما به خود حق میدهید مالک بخوانید؟ مگر پیامبر نمیتوانستند مالک بنویسند؟! یا توضیح دقیق ریاضی بدهید و یا دلیل قرآنی بیاورید، مگر قل اعوذ برب الناس ملک الناس را شما مالک الناس میخوانید؟ چطور یک جا ملک را مالک میخوانید و جای دیگر ملک؟
.
تعداد 4 كاربر از hosyn بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
حذف تشكر شما !bisetareh, صبح, عبدالعلی69, علوی
عبدالعلی69 حاضر نيست  
تعداد 2 كاربر از عبدالعلی69 بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 10 October 2017   #3502
bisetareh
عضو ثابت

نشان bisetareh

تاريخ ثبت نام: Aug 2014
مكان: قم
پاسخ‌ها: 886

نقل قول:
در اصل توسط abtahisina نوشته شده است نمايش نوشته
در کل تا اینجا نتیجه می گیریم که شرک در مرام شما خطر چندانی ندارد و حتی تا لب مرزش هم می روید
در کل نتیجه می گیریم شیطان شما را از راه دین فریفته است.
نتیجه میگیریم بالاخره دم خروس زد بیرون و شما مرید و متوسل به رشاد خلیفه هستید.
درنتیجه شما مشرک به خدا و کافر حقیقی طبق آیات قرآن هستید.
در نتیجه کور وکر هستید .این همه سوال و گزینشی جواب دادن و نتیجه گرفتن.
تکلیف مالک چه شد؟ سوالات استاد حسین و آقا سعید چه شد؟
در نتیجه گیر افتادن شما در گل را می رساند.
حقیقت این است اگر روز اول شیطان می آمد به شما میگفت بی دین شد نمی پذیرفتید شیطان آمد و راه 19 را نشان رشاد خلیفه داد و او طبق مکاشفاتش با شیطان کشفیاتی داشت. و چون شیفته شیطان برای رسیدن به خدا شده بود به کذب حدیث و ائمه روی آورد و آنجا شیطان ضربه خود را زد حذف آیات قرآن . حذف حدیث . جدایی رسول وخدا.و شما متوسل به این یار شیطان هستید.

یاعلی
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و لعن اعدائهم
لبیک یا حسین علیه السلام
فقط حیدر امیرالمومنین است
یاعلی
bisetareh حاضر نيست  
تعداد 2 كاربر از bisetareh بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 10 October 2017   #3503
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

احسنت جزاک الله خیرا
عبدالعلی69 حاضر نيست  
قديمي Tuesday 10 October 2017   #3504
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

یا علی

السلام علیک ایهاالصراط المستقیم

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم

لعن الله قاتلیک وظالمیک یا فاطمة الزهراء سلام الله

لَبيْكَ يٰا عَليْ

ان ربی علی صراط مستقیم

وعلی علیه السلام هو صراط المستقیم

السلام عليك يا اول مظلوم يااميرالمومنين ياعلي بن ابيطالب

امیرالمومنین علیه السلام

السلام علیک ایهاالصراط المستقیم

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم

جوابها وسوالات اقای حسین از غانت هالک بهائی ملحد زنیم مابون شیطان پرست مدعی پیامبری وهدایت مردم ایران

وجالب این است اصل عنوان سوال از بی بی سی انگلیس هست

http://www.iranclubs.org/forums/showthread.php?t=139971

جوابهای اقای حسین به معاندین در باره شبهه تحریف کلام الله مجید

پاسخ های بی جواب اقای حسین به احتجاج امیرالمومنین علیه السلام به غدبر

جمع اوری جوابهای اقای حسین به منکر غدیر

جوابها بی پاسخ اقای حسین به منکر توسل

پیامبر دروغین وابلهان شقی طرفدارش

اللهم صل علی فاطمة وابیها وبعلها وبنیها والسر المستودع فیها ان تصلی علی محمد وآل محمد
قال رسول الله صلی الله علیه وآله وسلم :عنوان صحیفة المؤمن حب علی بن ابی طالب علیه السلام
عبدالعلی69 حاضر نيست  
تعداد 2 كاربر از عبدالعلی69 بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 10 October 2017   #3505
global93
مهمان

پاسخ‌ها: 1

like
global93 حاضر نيست  
قديمي Tuesday 10 October 2017   #3506
ghanet
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Mar 2016
پاسخ‌ها: 1,226

نقل قول:
در اصل توسط ghanet نوشته شده است نمايش نوشته

و چگونه از آنچه شريك خدا كرده‌ايد بترسم، در صورتى كه شما از اين كارتان نمى‌ترسيد كه براى خدا چيزى را شريك مى‌كنيد كه خدا در باره‌ى آن حجتى براى شما نازل نكرده است. پس كدام يك از ما دو گروه به ايمنى سزاوارتر است اگر مى‌دانيد 81
حقیقتاً چه کسی به ایمنی، ایمان، و اطمینان نزدیکتر و محقتر است؟
آنکه فقط به کلام الله ایمان واطمینان دارد یا کسی که به هر کلامی، بدون هیچ مدرک تایید شده ای از طرف خداوند، اعتصام می کند و شیطان آنچنان عملش را تزئین کرده که گمان می کند دلی آرام و قلبی مطمئن دارد؟

(مسلماً) کسانی که ایمان آوردند( = نسبت به کلام الله احساس ایمنی کردند و از چیزی نترسیدند) و ایمان خود را به ظلم و ناحقی نیالودند( = شرک نیاوردند و کلام احدی را با کلام خدا شریک نساختند) ایمنی و اطمینان از آن ایشان است و آنان به حق ره یافته گانند. 82

کسی که به قرآن ایمان آورده و در برابر آن تسلیم باشد و پا را از حدود آن فراتر نگذارد و تعدی نکند، در ایمنی کامل بسر می برد و ایمانش درست است، او از هیچ عاقبتی نمی ترسد چون می داند ایمنی واقعی و رستگاری جاویدان، عاقبت به او تعلق دارد: إِنَّ الْعَاقِبَةَ لِلْمُتَّقِينَ.

این یک معیار مهم است: اگر ترسیدی بدان که ایمانت( حالا به هرچه باشد) ضعیف است. ترس با ایمان جمع نمی شوند و این دو با یکدیگر سر سازگاری ندارند.
مسیر یکتا پرستی بسیار خطر ناک است و یکی از دلایل مهمی که در طول تاریخ کمتر کسی در این راه قدم برداشته، همین راه پرخطر و ترسی است که از طرف متولیان و ملأ مذاهب شرک و کفر در جان مردم انداخته می شود و آنها را از تعبد خدای وحده باز می دارد.

فَمَا آمَنَ لِمُوسَىٰ إِلَّا ذُرِّيَّةٌ مِنْ قَوْمِهِ عَلَىٰ خَوْفٍ مِنْ فِرْعَوْنَ وَمَلَئِهِمْ أَنْ يَفْتِنَهُمْ ۚ وَإِنَّ فِرْعَوْنَ لَعَالٍ فِي الْأَرْضِ وَإِنَّهُ لَمِنَ الْمُسْرِفِينَ(10:83)

از ترس آزار و شکنجه فرعون و متولیان قومش، کسی به موسی ایمان نیاورد مگر نسلی از قوم او، فرعون در سرزمین مصر بسیار علوّ و سرکشی کرد و سخت متعدّی و ستمکار بود.

ghanet حاضر نيست  
قديمي Tuesday 10 October 2017   #3507
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

زکی اغا رصول زنده
بباف
نه استخون داره توگلو گبر کنه
نه کلیومنر میندازه
نه مالیات وعوارض
البته توی این دنیا بحسب ظاهر
والا
ان القجار لفی جحیم یصلونها یوم الدین وماهم عنها بغائبین

قال رسول الله صلی الله علیه وآله وسلم :عنوان صحیفة المؤمن حب علی بن ابی طالب علیه السلام
عبدالعلی69 حاضر نيست  
قديمي Tuesday 10 October 2017   #3508
abtahisina
عضو ثابت

کسی که از محدوده شرک دوری می کند، ریسک می کند؟ یا کسی که در محدوده شرک است؟

آیا قبول دارید که فساد اجتماعی سیاسی خانوادگی و در سطوح مختلف نشانه گسترش شرک است؟
abtahisina حاضر نيست  
قديمي Tuesday 10 October 2017   #3509
bisetareh
عضو ثابت

نشان bisetareh

تاريخ ثبت نام: Aug 2014
مكان: قم
پاسخ‌ها: 886

نقل قول:
در اصل توسط abtahisina نوشته شده است نمايش نوشته
کسی که از محدوده شرک دوری می کند، ریسک می کند؟ یا کسی که در محدوده شرک است؟

آیا قبول دارید که فساد اجتماعی سیاسی خانوادگی و در سطوح مختلف نشانه گسترش شرک است؟
کسی حرف میزند وخلاف آن عمل آیا کذاب نیست؟
شما شناگری هستید که برخلاف آب شنا می کنید . به شیعیان می گویید مشرکید. حال می گویید آنها در ریسک شرک هستند و شما نیستید!
برعکس شما مبتلا به ریسک شرکید.
1- دروی از رسول خدا و پرستش هوای نفس خود و خدای جهلتان که سه خدا را حداقل می پرستید یا در ریسک پرستش آن هستید.
2- طبق ایاک نستعین توسل شما به کامپیوتر یا موبایل با چیزی غیبی به نام نت برای دعوت به دین خود خواندن غیر خدا و متوسل شدن به غیر خدا شما را در معرض شرک قرار میدهد. تمام کمک گرفتن شما در زندگی روزمره شما طبق برداشت شما از این آیه در معرض شرک قرار گرفته است.
رد کردن ریسمان الهی - رد کردن آیات توسل به بهانه آیات توکل و پرستش بت ها شما را در معرض کفر ونابودی قرار داده.

یک روز زمان قبل و همزمان عصر پیامبر مردم بر جهل قدیمی بودند. یک روز مردمی در زمان حضرت علی خوارج جاهل به قرآن وصی خدا را کافر دانستند.
و امروزه امثال شما در جهل مردن یک زاده صوفی که راه شیطان می رود(رشاد خلیفه)را بر حجت خدا و رسول خدا و اهل بیتش برتری می دهید.

وای بر شما وجهل شما
یاعلی
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و لعن اعدائهم
لبیک یا حسین علیه السلام
فقط حیدر امیرالمومنین است
یاعلی
bisetareh حاضر نيست  
تعداد 2 كاربر از bisetareh بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 10 October 2017   #3510
abtahisina
عضو ثابت

نقل قول:
در اصل توسط bisetareh نوشته شده است نمايش نوشته
کسی حرف میزند وخلاف آن عمل آیا کذاب نیست؟
شما شناگری هستید که برخلاف آب شنا می کنید . به شیعیان می گویید مشرکید. حال می گویید آنها در ریسک شرک هستند و شما نیستید!
برعکس شما مبتلا به ریسک شرکید.

یاعلی
شما دروغ و کذب می گویید. ما کجا گفته ایم شیعیان مشرکند، آخر کمی با انصاف باشید. انصاف از خصوصیات ایمان است. مشخص است شما برای دفاع از خودتان هر دروغی را به ما می بندید.
abtahisina حاضر نيست  
گفتگوي بسته شده

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 2 (0 عضو 2 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 08:52PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه