بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > دين و دنيا

نکات

پاسخ
 
ابزار گفتگو
قديمي Saturday 7 September 2019   #301
asad39
عضو ثابت
 
تاريخ ثبت نام: May 2019
پاسخ‌ها: 612
ج: مبارزه با حربه های شیاطین

پيامد و نتايج پيروي از حديث و سنت، انحراف از دين خداست. وقتي که حديث و سنت را جزوي از وحي الهي بدانيم، بالاخره روزي همان جملات، گريبانگير ما خواهند شد. بعضي جملات ساده که زماني خيلي ساده و بي اهميت بوده اند، در آينده آنچنان اهميت پيدا خواهند کرد که براحتي زندگي و فرهنگ يک جامعه را تحت تاثير قرار خواهند داد. مرده ها بعد از مرگ، عزيز خواهند شد و جملات منسوب به آنان، براحتي جاي خود را بين مردم باز خواهد کرد.
به طور مثال در کتابهاي حديث حکم به کشتن کسي که از مذهب بر گردد، داده شده است. يا اينکه کسي که نماز را ترک کند، بايد کشته شود. يا اينکه اگر کسي براي بار چهارم مشروب بنوشد، بايد اعدام شود و هزاران حديث ديگر.
شايد عده اي بگويند که چنين احاديثي مورد قبول نيست. اما بايد بدانيم که وقتي ما نوشته هاي يک کتاب را به خدا و يا رسول خدا نسبت مي دهيم، زماني در آينده خواهد رسيد که عده اي به صورت تعبدي، آن دستورات را اجرا خواهند کرد. دقيقا همان کاري که گروه داعش و امثالهم مي کنند. داعش زاييده تفکرات موجود در حديث و سنت است. بعضي مواقع روشن ساختن بعضي مسائل، بسيار مشکلتر از آنچيزي است که ما فکر مي کنيم؛ در حال حاضر يک سري کتابهاي حديث وجود دارند و هرکس، آنچيزي را که به نظرش درست است، برمي گزيند. هرکس آنچيزي را که با منافعش سازگاري دارد، برمي گزيند؛ به همين سادگي!
asad39 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Saturday 7 September 2019   #302
asad39
عضو ثابت
 
تاريخ ثبت نام: May 2019
پاسخ‌ها: 612
ج: مبارزه با حربه های شیاطین

زماني عده اي جملاتي بي اهميت از شايعات زمان خويش در کتابهايي جمع آوري کرده اند. اما اين جملات بي اهميت، در ظاهر؛ از آنجا که به رسول خدا نسبت داده شده اند و در نتيجه وحي دانسته ميشود، تله اي ميشود براي مردمان آينده. احاديثي که مبناي فکري گروههایي امثال داعش قرار مي گيرد، زماني بي اهميت و عادي بوده اند، ولي بالاخره هر حديثي، هرچند بي اهميت، زماني مشتري خودش را خواهد يافت.
هر کس نخواهد دستورات وحي منزل خدا، در قرآن را باور کند، جذب حديث خواهد شد. حديث هم دريايي است از ايده ها و نظرات، که هر آنچه بخواهي در آن هست.

[68:38] إِنَّ لَكُمْ فِيهِ لَمَا تَخَيَّرُونَ
[68:38] آيا در آن، هرچه مي خواهيد، مي يابيد؟
asad39 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Saturday 7 September 2019   #303
asad39
عضو ثابت
 
تاريخ ثبت نام: May 2019
پاسخ‌ها: 612
ج: مبارزه با حربه های شیاطین

کساني که مدافع حديث و سنت هستند، حداقل براي يکبار هم که شده است بايد در معناي حديث و سنت در قرآن تحقيق کنند. خداي مهربان و حکيم، در هيچکدام از آيات قرآن، حديث را به معناي روايات بکار نبرده است، بجز مواردي که از احاديث شيطاني صحبت نموده است.

کدام حديث؟

[45:6] تِلْكَ ءايَتُ اللَّهِ نَتْلُوهَا عَلَيْكَ بِالْحَقِّ فَبِأَىِّ حَدِيثٍ بَعْدَ اللَّهِ وَءايَتِهِ يُؤْمِنُونَ
[45:6] اينها آيات خداست كه ما به حقيقت بر تو مي خوانيم. به كدام حديث به غير از خدا و آياتش ايمان دارند؟

[45:7] وَيْلٌ لِكُلِّ أَفَّاكٍ أَثِيمٍ
[45:7] واي بر هر دروغ پرداز گناهكار.

همانطور که مي بينيد، خدا صراحتا در قرآن، هرحديثي بجز قرآن را منع نموده است. کلمه سنت در هيچکدام از آيات قرآن به معناي سنت پيامبر ذکر نشده است. در تمام قرآن، فقط از سنت خدا صحبت شده است. اين نکته بسيار مهم است؛ شاید همین یک دلیل برای بطلان حدیث و سنت کافی باشد. در یک کتاب 600 صفحه ای که از طرف خدا نازل شده است، حتی يک بار نگفته است "حدیث و سنت محمد".

[33:62] سُنَّةَ اللَّهِ فِى الَّذِينَ خَلَوْا مِنْ قَبْلُ وَلَنْ تَجِدَ لِسُنَّةِ اللَّهِ تَبْدِيلًا
[33:62] اين روش هميشگي خداست و تو خواهي فهميد كه روش خدا تغييرناپذير است.

مؤمنان واقعى به گفته پروردگارشان ايمان دارند مبني بر اينکه قرآن کامل، بى عيب و مفصل با جزئيات است وبايد فقط آن را منشاء هدايت دينى قرار دهند. پيروى از "حديث و سنت" ساختن بت از پيامبر محمد است برخلاف خواسته اش. در كل قرآن گفته شده است : (اطاعت از رسول) نه (اطاعت از محمد). اين يعني اطاعت از پيامبر محمد از جنبه رسالتش درست است نه از جوانب ديگر. جنبه رسالت پيامبر محمد هم، همان كتاب آسماني قرآن است. ساير موارد مربوط به زندگي شخصي اوست و اطاعت از او به عنوان مصدر هدايت، يك نوع بت پرستي است. البته اگر چنين حرفي را به فردي كه خود را "مسلمان" مي خواند، بزنيد مثل اين است كه به يك مسيحي بگوييد مسيح پسر خدا نيست. اطاعت از پيامبر محمد يعني اطاعت از محمدي كه توي قرآن است نه احاديث كه کلا دروغ و نابجاست؛ اين يعني اطاعت از همان قرآن.
asad39 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Saturday 7 September 2019   #304
asad39
عضو ثابت
 
تاريخ ثبت نام: May 2019
پاسخ‌ها: 612
ج: مبارزه با حربه های شیاطین

خداي متعال فقط قرآن را به پيامبر اسلام نازل كرد و به او وحي نمود كه برطبق آيات خدا، در قرآن دربين مردم حكم كند. پيامبر اسلام كتاب ديگري كه در آن احاديث و سنت وي بيان شده باشند از خود بجاي نگذاشت. کتابهاي حديث موجود بعد از مرگ پيامبر، توسط افراد ديگري جمع آوري شد و ربطي به پيامبر محمد ندارد.
asad39 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Saturday 7 September 2019   #305
asad39
عضو ثابت
 
تاريخ ثبت نام: May 2019
پاسخ‌ها: 612
ج: مبارزه با حربه های شیاطین

به پيامبر محمد امر شده بود كه هر گز از قرآن منحرف نشود. یعنی حتی برای پیامبر محمد هم ، قرآن حبل المتین بوده است و باید همه چیز را به قرآن ارائه می کرد. اما در زمان ما عده ای یافت شده اند که ادعا دارند پیامبر چیزهای زیادی غیر از قرآن دارد.[17:73] وَإِنْ كَادُوا لَيَفْتِنُونَكَ عَنْ الَّذِى أَوْحَيْنَا إِلَيك لِتَفْتَرِى عَلَيْنَا غَيْرَهُ وَإِذًا لَاتَّخَذُوكَ خَلِيلًا
[17:73] آنها نزديك بود تو را از آنچه بر تو وحي كرده ايم، منحرف كنند. آنها مي خواستند كه تو چيزهاي ديگري از خود بسازي تا تو را دوست خود بدانند.

[17:74] وَلَوْلَا أَنْ ثَبَّتْنَكَ لَقَدْ كِدْتَ تَرْكَنُ إِلَيْهِمْ شيـٔا قَلِيلًا
[17:74] اگر ما تو را محكم و استوار نكرده بوديم، نزديك بود كمي به سوي آنها گرايش پيدا كني.

[17:75] إِذًا لَأَذَقْنَكَ ضِعْفَ الْحَيَوةِ وَضِعْفَ الْمَمَاتِ ثُمَّ لَا تَجِدُ لَكَ عَلَيْنَا نَصِيرًا
[17:75] اگر چنين مي کردي، در اين دنيا و نيز پس از مرگ، ما تو را دوبرابر مجازات مي کرديم و تو در برابر ما هيچ ياوري براي خود نمي يافتي.


همانطوري كه در آيات فوق ملاحظه مي شود مشركين از پيامبر اسلام مي خواستند كه چيز ديگري (علاوه برقرآن) از خود بسازد (حديث). اگر پيامبر اسلام چنين مي كرد دچار مجازات شديد الهي مي شد. درست به همين علت بود كه پيامبر هر نوشته اي را از او بغير از قرآن ممنوع كرده بود.
asad39 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Saturday 7 September 2019   #306
asad39
عضو ثابت
 
تاريخ ثبت نام: May 2019
پاسخ‌ها: 612
ج: مبارزه با حربه های شیاطین

خالق مطلق فرمان مى دهد که قرآن، اختصاصاٍ قرآن، بايد تنها منشاء تعليمات دينى باشد. علاوه بر آن، به ما فرمان داده مى شودکه پذيرفتن هر منشاء ديگرى براى هدايت دينى مساوى اين است که خداى ديگرى در کنار خداي تنها بگذاريم و منشا تمام بت پرستيها و بدبختيها هم همين است. خداي مهربان و حکيم بر ساده بودن و قابل فهم بودن قرآن تاکيد دارد. تعداد کساني که تمام کتب حديث را بطور کامل خوانده اند، بسيار کمند. زيرا کتب حديث براي هرکسي قابل فهم نيستند و هر کسي نمي تواند مطالب آن را هضم کند. به همين خاطر، مطالب کتب حديث، از فيلتر حديث شناسان به مردم مي رسد. کتب حديث در دسترس همگان نيست اما کلام خدا (قرآن) بدون تغيير، در دسترس همه است. کتاب خدا آنقدر ساده است که هرکسي با خواندن آن، مطالب آن را مي فهمد. خدا قرآن را ساده کرده است؛ مطمئنا کسي به اندازه خدا نمي تواند يک کتاب را ساده خلق کند.

[54:17] وَلَقَدْ يَسَّرْنَا الْقُرْءانَ لِلذِّكْرِ فَهَلْ مِنْ مُدَّكِرٍ
[54:17] ما قرآن را براي يادگيري آسان كرديم. آيا هيچ يک از شما مي خواهد ياد بگيرد؟
asad39 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Saturday 7 September 2019   #307
asad39
عضو ثابت
 
تاريخ ثبت نام: May 2019
پاسخ‌ها: 612
ج: مبارزه با حربه های شیاطین

نقل قول:
در اصل توسط صبح نوشته شده است نمايش نوشته
این ناصبی گری شما و دشمنی شما با پیامبر است و الا در خود قرآن هم اسم دیگری برای (ایمان آوردن) بارها آورده شده ... در قرآن از شما به طور جدا خواسته شده به پیامبر (ایمان) بیاورید و این از ایمان به خدا جداست.


یا أیها الذین آمنو، آمنو بالله و رسوله ....

ان الذين يبايعونک انما يبايعون الله...
مشکل حقیقتا در روشنی و شفافی این عقاید نیست ... مشکل در ریشه‌های قومی و قبیله‌ای شماست که در عصر جدید و در دسترس قرار گرفتن اطلاعات و کتب و تاریخ، چون دشمنی خود با رسول الله و اهلبیت او را شرم آور دیدند، سعی کردند ننگ نفاق خود را به نحوی جبران کنند و ادعا کنند که فقط به (خدا) پایبندند. به سادگی این دروغ بزرگی است، چون نمی‌توان به خدا متعهد بود اما اطاعت از رسول او و ایمان به رسول او را نادیده گرفت. خدائی که شما تعریف کردید مخلوق انتزاع خودتان است، خدائی که در قرآن است از بشر خواسته به رسول ایمان بیاورند، بر او سلام و صلوات بفرستند و از او اطاعت کنند و بیعت با او را بیعت با خدا بدانند و اطاعت از او را اطاعت از خدا بدانند.

باشد! شما گفتید از خدا اطاعت می‌کنید و ما باورمان شد!!!ان الله و ملائکته یصلون علی النبی ... یا أيها الذين آمنو صلوا علیه و سلمو تسلیما


حالا عمری بازی در بیاورید و بازی کنید تا ناقوس مرگ با همین بازی نفاق آلود بر سرتان بیاید و دیر بشود. آن روز دیگر این بازی کودکانه تمام است.


إِنَّ الَّذينَ يُبايِعُونَکَ إِنَّما يُبايِعُونَ اللَّهَ يَدُ اللَّهِ فَوْقَ أَيْديهِمْ فَمَنْ نَکَثَ فَإِنَّما يَنْکُثُ عَلي‏ نَفْسِهِ وَ مَنْ أَوْفي‏ بِما عاهَدَ عَلَيْهُ اللَّهَ فَسَيُؤْتيهِ أَجْراً عَظيماً
در حقیقت ، کسانی که با تو بیعت می کنند ، جز این نیست که با خدا بیعت می کنند دست خدا بالای دستهای آنان است. پس هر که پیمان شکنی کند ، تنها به زیان خود پیمان می شکند ، و هر که بر آنچه با خدا عهد بسته وفادار بماند ، به زودی خدا پاداشی بزرگ به او می بخشد.

[33:22] وَلَمَّا رَءا الْمُؤْمِنُونَ الْأَحْزَابَ قَالُوا هَذَا مَا وَعَدَنَا اللَّهُ وَرَسُولُهُ وَصَدَقَ اللَّهُ وَرَسُولُهُ وَمَا زَادَهُمْ إِلَّا إِيمَنًا وَتَسْلِيمًا
[33:22] هنگامي که مؤمنان واقعي گروه ها را ( آماده حمله ) ديدند، گفتند: "اين همان است که خدا و رسولش به ما وعده داده اند و خدا و رسولش راستگو هستند." اين (موقعيت خطرناک) فقط ايمان آنها را قوي تر کرد و بر ميزان تسليم بودنشان افزود.

در اين آيه، وعده اي از طرف خدا و رسولش (وعدنا الله و رسوله) به مردم داده شده بود. مطمئنا آیه به اين معنا نيست كه خدا يك وعده داده بود و رسول هم يك وعده ديگر داده بود. واقعیت این است كه کلا يک وعده به مردم داده شده است، با اين توضيح که وعده از طرف خدا بوده است و فقط از طريق رسول به ما رسيده است. بر همين منوال، زماني كه خدا ميفرمايد اطيعوا الله و اطيعوا الرسول؛ به اين معنا نيست كه قرآن مربوط به خداست و كتب حديث و سنت هم مربوط به رسول؛ بلكه رسول دارد منبع خدا (قرآن) را به ما معرفي و ابلاغ ميكند. این است تمام معنایی که شما دارید ما را محکوم میکنید به خاطر آن.

[64:12] وَأَطِيعُوا اللَّهَ وَأَطِيعُوا الرَّسُولَ فَإِنْ تَوَلَّيْتُمْ فَإِنَّمَا عَلَى رَسُولِنَا الْبَلَغُ الْمُبِينُ
[64:12] از خدا اطاعت كنيد و از رسول اطاعت كنيد. اگر شما روي بگردانيد، پس تنها ماموريت رسول ما رساندن پيام است.

خداي مهربان در آيه 64:12 دستور به اطاعت از خود و رسول ميدهد، اما در ادامه مي فرمايد :" تنها ماموريت رسول ما رساندن پيام است." آيا اين اتفاقي است كه بعد از ذكر " واطيعوا الله واطيعوا الرسول" خدا بگويد كه " تنها ماموريت رسول ما رساندن پيام است "

[45:6] تِلْكَ ءايَتُ اللَّهِ نَتْلُوهَا عَلَيْكَ بِالْحَقِّ فَبِأَىِّ حَدِيثٍ بَعْدَ اللَّهِ وَءايَتِهِ يُؤْمِنُونَ
[45:6] اينها آيات خداست كه ما به حقيقت بر تو مي خوانيم. به كدام حديث به غير از خدا و آياتش ايمان دارند؟

حالا سوال مهم که باید جواب دهید. آیا یک وعده است یا دو وعده؟
asad39 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Saturday 7 September 2019   #308
عبدالعلی69
عضو ثابت
 
نشان عبدالعلی69
 
تاريخ ثبت نام: Dec 2013
مكان: نعیم
پاسخ‌ها: 20,662
ج: مبارزه با حربه های شیاطین

نقل قول:
در اصل توسط asad39 نوشته شده است نمايش نوشته
[33:22]
نقل قول:
در اصل توسط asad39 نوشته شده است نمايش نوشته
حالا سوال مهم که باید جواب دهید. آیا یک وعده است یا دو وعده؟فَلَمْ تَقْتُلُوهُمْ وَ لكِنَّ اللَّهَ قَتَلَهُمْ وَ ما رَمَيْتَ إِذْ رَمَيْتَ وَ لكِنَّ اللَّهَ رَمى‏ وَ لِيُبْلِيَ الْمُؤْمِنينَ مِنْهُ بَلاءً حَسَناً إِنَّ اللَّهَ سَميعٌ عَليمٌ (17)
یک1 رمی هست یا دو2تا ؟
إِنَّ الَّذينَ يُبايِعُونَكَ إِنَّما يُبايِعُونَ اللَّهَ يَدُ اللَّهِ فَوْقَ أَيْديهِمْ فَمَنْ نَكَثَ فَإِنَّما يَنْكُثُ عَلى‏ نَفْسِهِ وَ مَنْ أَوْفى‏ بِما عاهَدَ عَلَيْهُ اللَّهَ فَسَيُؤْتيهِ أَجْراً عَظيماً (10)
یک1بیعت است یا 2بیعت ؟
__________________
اللهم صل علی محمد وآ ل محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم
اللهم صل علی فاطمة وابیها وبعلها وبنیها والسر المستودع فیها ان تصلی علی محمد وآل محمد
قال رسول الله صلی الله علیه وآله وسلم :عنوان صحیفة المؤمن حب علی بن ابی طالب علیه السلام
یا مرتضی علی مددی" وهوالعلی العظیم "1001 ,اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
اللهم العن قاتلی فاطمة الزهراء
عبدالعلی69 الأن بر روي خط است   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از عبدالعلی69 بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Saturday 7 September 2019   #309
عبدالعلی69
عضو ثابت
 
نشان عبدالعلی69
 
تاريخ ثبت نام: Dec 2013
مكان: نعیم
پاسخ‌ها: 20,662
ج: مبارزه با حربه های شیاطین

پست 294

نقل قول:
در اصل توسط asad39 نوشته شده است
ذکر نام غیر خدا در نماز

عبدالعلی69کدام ذکراست که شما بعد از 1440سال کشف فرمودید ذکر غیر خداست ؟

کشف وکرامتتون رو نفرمودی؟
__________________
اللهم صل علی محمد وآ ل محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم
اللهم صل علی فاطمة وابیها وبعلها وبنیها والسر المستودع فیها ان تصلی علی محمد وآل محمد
قال رسول الله صلی الله علیه وآله وسلم :عنوان صحیفة المؤمن حب علی بن ابی طالب علیه السلام
یا مرتضی علی مددی" وهوالعلی العظیم "1001 ,اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
اللهم العن قاتلی فاطمة الزهراء
عبدالعلی69 الأن بر روي خط است   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Saturday 7 September 2019   #310
asad39
عضو ثابت
 
تاريخ ثبت نام: May 2019
پاسخ‌ها: 612
ج: مبارزه با حربه های شیاطین

نقل قول:
در اصل توسط عبدالعلی69 نوشته شده است نمايش نوشتهفَلَمْ تَقْتُلُوهُمْ وَ لكِنَّ اللَّهَ قَتَلَهُمْ وَ ما رَمَيْتَ إِذْ رَمَيْتَ وَ لكِنَّ اللَّهَ رَمى‏ وَ لِيُبْلِيَ الْمُؤْمِنينَ مِنْهُ بَلاءً حَسَناً إِنَّ اللَّهَ سَميعٌ عَليمٌ (17)
یک1 رمی هست یا دو2تا ؟
إِنَّ الَّذينَ يُبايِعُونَكَ إِنَّما يُبايِعُونَ اللَّهَ يَدُ اللَّهِ فَوْقَ أَيْديهِمْ فَمَنْ نَكَثَ فَإِنَّما يَنْكُثُ عَلى‏ نَفْسِهِ وَ مَنْ أَوْفى‏ بِما عاهَدَ عَلَيْهُ اللَّهَ فَسَيُؤْتيهِ أَجْراً عَظيماً (10)
یک1بیعت است یا 2بیعت ؟
یک رمی است. و یک بیعت است.
asad39 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Saturday 7 September 2019   #311
asad39
عضو ثابت
 
تاريخ ثبت نام: May 2019
پاسخ‌ها: 612
ج: مبارزه با حربه های شیاطین

نقل قول:
در اصل توسط عبدالعلی69 نوشته شده است نمايش نوشته
پست 294

نقل قول:
در اصل توسط asad39 نوشته شده است
ذکر نام غیر خدا در نماز

عبدالعلی69کدام ذکراست که شما بعد از 1440سال کشف فرمودید ذکر غیر خداست ؟

کشف وکرامتتون رو نفرمودی؟
اشهد ان محمدا رسول الله در نماز باید برداشته شود. براساس آیه زیر:

اقم الصلوه لذکری
asad39 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Saturday 7 September 2019   #312
asad39
عضو ثابت
 
تاريخ ثبت نام: May 2019
پاسخ‌ها: 612
ج: مبارزه با حربه های شیاطین

منتظر جوابم. یک وعده داده شده یا دو وعده؟
asad39 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Sunday 8 September 2019   #313
عبدالعلی69
عضو ثابت
 
نشان عبدالعلی69
 
تاريخ ثبت نام: Dec 2013
مكان: نعیم
پاسخ‌ها: 20,662
ج: مبارزه با حربه های شیاطین

نقل قول:
در اصل توسط asad39 نوشته شده است نمايش نوشته
یک رمی است. و یک بیعت است.
با خداست یا رسول خدا ؟
__________________
اللهم صل علی محمد وآ ل محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم
اللهم صل علی فاطمة وابیها وبعلها وبنیها والسر المستودع فیها ان تصلی علی محمد وآل محمد
قال رسول الله صلی الله علیه وآله وسلم :عنوان صحیفة المؤمن حب علی بن ابی طالب علیه السلام
یا مرتضی علی مددی" وهوالعلی العظیم "1001 ,اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
اللهم العن قاتلی فاطمة الزهراء
عبدالعلی69 الأن بر روي خط است   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Sunday 8 September 2019   #314
عبدالعلی69
عضو ثابت
 
نشان عبدالعلی69
 
تاريخ ثبت نام: Dec 2013
مكان: نعیم
پاسخ‌ها: 20,662
ج: مبارزه با حربه های شیاطین

نقل قول:
در اصل توسط asad39 نوشته شده است نمايش نوشته
اشهد ان محمدا رسول الله در نماز باید برداشته شود. براساس آیه زیر:

اقم الصلوه لذکری
چشم میگم بردارند

بفرمائید چه منافاتی با ذکری داره ؟
__________________
اللهم صل علی محمد وآ ل محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم
اللهم صل علی فاطمة وابیها وبعلها وبنیها والسر المستودع فیها ان تصلی علی محمد وآل محمد
قال رسول الله صلی الله علیه وآله وسلم :عنوان صحیفة المؤمن حب علی بن ابی طالب علیه السلام
یا مرتضی علی مددی" وهوالعلی العظیم "1001 ,اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
اللهم العن قاتلی فاطمة الزهراء
عبدالعلی69 الأن بر روي خط است   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Sunday 8 September 2019   #315
عبدالعلی69
عضو ثابت
 
نشان عبدالعلی69
 
تاريخ ثبت نام: Dec 2013
مكان: نعیم
پاسخ‌ها: 20,662
ج: مبارزه با حربه های شیاطین

نقل قول:
در اصل توسط asad39 نوشته شده است نمايش نوشته
خالق مطلق فرمان مى دهد که قرآن، اختصاصاٍ قرآن، بايد تنها منشاء تعليمات دينى باشد. علاوه بر آن، به ما فرمان داده مى شودکه پذيرفتن هر منشاء ديگرى براى هدايت دينى مساوى اين است که خداى ديگرى در کنار خداي تنها بگذاريم و منشا تمام بت پرستيها و بدبختيها هم همين است.
سوالی که بارها تکرار شده کیفت نماز از کجای قران امده ؟
در اصل توسط asad39 نوشته شده است
کیفیت نماز در قرآن نیست. نماز نسل به نسل بدست ما رسیده است.
علاوه بر آن، به ما فرمان داده مى شودکه پذيرفتن هر منشاء ديگرى براى هدايت دينى مساوى اين است که خداى ديگرى در کنار خداي تنها بگذاريم و منشا تمام بت پرستيها و بدبختيها هم همين است
__________________
اللهم صل علی محمد وآ ل محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم
اللهم صل علی فاطمة وابیها وبعلها وبنیها والسر المستودع فیها ان تصلی علی محمد وآل محمد
قال رسول الله صلی الله علیه وآله وسلم :عنوان صحیفة المؤمن حب علی بن ابی طالب علیه السلام
یا مرتضی علی مددی" وهوالعلی العظیم "1001 ,اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
اللهم العن قاتلی فاطمة الزهراء
عبدالعلی69 الأن بر روي خط است   پاسخ بهمراه نقل قول
پاسخ

Bookmarks


كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)
 
ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر


كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 11:56PM مي‌باشد.


© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه
Powered by: vBulletin Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Theme & Persian translation by Iranclubs technical support team
اين وبگاه صرفا خدمات گفتمان فارسي بر روي اينترنت ارائه مي‌نمايد .
نظرات نوشته شده در تالارها بعهده نويسندگان آنهاست و لزوما نظر باشگاه را منعكس نمي‌كند
no new posts