بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ
 
ابزار گفتگو
قديمي Monday 4 January 2010   #1
صبح
همانا صبح نزديك است
 
نشان صبح
 
تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
سن: 38
پاسخ‌ها: 34,094
روزنوشته ها: 10
فيلم تفسير زيارت عاشورا توسط مسعود رجوي

فيلم تفسير زيارت عاشورا توسط مسعود رجوي

چهارشنبه ۰۹ دی ۱۳۸۸ ساعت ۱۵:۱۸


لينك فيلم ها:
بعد از اهانت جماعت آشوبگر در روز عاشورا، انتظار داشتيم همه شخصيت‌هاي سياسي و جناحي كشور با هر عقيده و سليقه‌اي كه دارند به اين حادثه واكنش نشان دهند و آن را محكوم كنند، اما گويا بعضي‌ها حتي به خاطر امام حسين و عاشورا هم حاضر نيستند دست از تعصبات جناحي و حزبي خود بردارند.

در حالي كه ديروز بسياري از نمايندگان اصلاح‌طلب مجلس و حتي حاميان ميرحسين موسوي به وحشي‌گري جماعت هتاك در روز عاشورا واكنش نشان دادند و آن را محكوم كردند، شيخ اصلاحات و مجمع روحانيون در بيانيه‌هاي عجيبي، اوضاع را كاملا برعكس نشان دادند. البته اين بيانيه‌ها براي مردم ايران هيچ اهميت و ارزشي ندارد، اما آدم با خواندن آنها حقيقتا به هوش و سلامت جسمي و روحي اين مدعيان خط امام شك مي‌كند. معلوم نيست كه اين آدم‌ها كي قرار است سر عقل بيايند و دست از دروغ و دروغگويي بردارند؟ معلوم نيست اين آقايان كي قرار است بفهمند كه در ميانشان عناصر ضدانقلاب و منافق و گروهكي نفوذ كرده‌اند و آنها هستند كه صحنه گردان شده‌اند؟!

مجمع به اصطلاح روحانيون و آن شيخ مفلوك، به جاي آنكه حساب خود و حاميانشان را از آشوبگران و منافقان جدا كنند و از نيروي انتظامي بخواهند كه با اغتشاشگران برخورد كند، تا مي‌توانستند دروغ نوشتند و در بيانيه‌هاي خود، ضرب و شتم عزاداران حسيني را در روز عاشورا محكوم كرده‌اند! به عبارت ديگر خودشان با زبان خود دارند فرياد مي‌زنند كه ما هم اغتشاشگريم و اصلا همان حرفي را مي‌زنيم كه منافقان مي‌گويند.

من تا حالا فكر مي‌كردم كه اين آدم‌هاي مدعي، اگر صدا و سيما را قبول ندارند، لااقل بي‌بي‌سي و صداي آمريكا را قبول دارند و تصاوير و فيلم‌هاي آن رسانه‌ها برايشان حجت است. گفتيم لااقل با چشمان خود، گستاخي جماعت سبز را در آن شبكه‌ها مي‌بينند. گيرم صدا و سيماي خودمان واقعيات را نمي‌گويد و اصلا همه فيلم‌هاي پخش شده در آن مونتاژي و در راستاي تحريف واقعيات باشد، اما آيا شبكه بي‌بي‌سي هم دست به مونتاژ زده و عليه سبزها برنامه پخش كرده است؟ لااقل فيلم‌هاي پخش شده در آن شبكه‌ها را ببينيد.

گفتيم اين مدعيان خط امام كه اين همه از امام خميني و حرمت بيت و نوه‌هايش دم مي زنند، لااقل به خاطر اهانت سبزها به امام، دست از تعصب برمي‌دارند و حساب خود را از آن جماعت منافق جدا مي‌كنند، اما مثل اينكه مشكلشان فراتر از اين حرفهاست. گويا امام خميني براي اين جماعت مدعي، فقط به درد بيانيه‌ها مي‌خورد تا از سوابق خودشان بگويند و يا از محبوبيت 20 سال پيش «آقاي نخست وزير»!

در اينجا كاري به مجمع روحانيون و كروبي و حاميان آنها ندارم، طرف حسابم آنهايي هستند كه هنوز غيرتي برايشان مانده و دينشان را بيشتر از دنيايشان دوست دارند. آنهايي كه هنوز امام را باور دارند. آنهايي كه فهميده‌اند كه مشكل امروز ما ديگر اختلاف بين احمدي‌نژاد و موسوي نيست، مي دانند كه اين جماعت مزدور، خود امام خميني را هدف گرفته‌اند. اگر باور نداريد فيلم‌هاي زير را ببينيد و بغض و كينه‌ي منافقان را نسبت به امام خميني ببينيد! همين را كم داشتيم كه مسعود رجوي كه دستانش به خون جوانان و مسئولان اين مملكت آغشته است و همكاري با صدام را عليه ملت ايران در پرونده ننگين خود دارد، خودش را امام حسين بنامد و امام خميني را …!

آقايان مدعي خط امام! اين فيلم‌ها را ببينيد و در شعارها دقت كنيد، ببينيد كه چطور همان شعاري كه از زبان مسعود رجوي جنايتكار بيرون مي‌آيد، در خيابان‌هاي تهران هم شنيده مي‌شود! مسعود رجوي را كه مي‌شناسيد؟ آيا براي جنايتكار بودن مسعود و مريم رجوي هم بايد براي شما دليل و مدرك بياوريم؟ آيا نمي‌بينيد كه امروز مي‌خواهند آنها را انسان‌هايي صاحب حق و صاحب منطق معرفي كنند كه مورد ظلم جمهوري اسلامي قرار گرفته‌اند؟ آيا نمي خواهند منطق آنها را دوباره حاكم كنند؟

آقايان مدعي خط امام! لطف كنيد و رنجنامه حاج احمد خميني را بخوانيد كه درباره منطق منافقان مي‌گويد. شايد خواندن دوباره و صدباره اين رنجنامه، برايتان مفيد باشد! آنجايي كه در جواب ادعاي آقاي منتظري مي‌نويسد:

سخنم را با تفكر جديد جنابعالي در نامه به آقاي نيري كه باز حكايت از همان خط منافقين خلق در بيت جنابعالي دارد به اتمام مي‌رسانم، نوشته ايد: «مجاهدين خلق اشخاص نيستند، يك سنخ تفكر و برداشت است يك نحو منطق است، منطق غلط را بايد با منطق صحيح جواب داد با كشتن حل نمي‌شود بلكه ترويج مي‌شود.»

حضرت آيت الله منتظري، اولاً: چه شد كه منافقين، پس از ده سال دوباره مجاهدين شدند كه اگر منطقشان را تصحيح كنند بر نظام اسلامي رجحان داشته باشند.

ثانياً: مجاهدين خلق با منطق، ائمه جمعه، شهداي محراب را كشتند؟ مجاهدين خلق با منطق، حزب را منفجر كرده و 72 تن از ياران با وفاي امام را كشتند؟ مجاهدين خلق با منطق، رئيس جمهور و نخست وزير و بقيه را كشتند؟ مجاهدين خلق با منطق، تعداد كثيري از عزيزان اين نظام مانند شهيد قدوسي، هاشمي نژاد و… را كشتند؟ مجاهدين خلق با منطق، نمازهاي جمعه را به آتش كشيدند؟ مجاهدين خلق با منطق، اين همه وكيل و وزير را از اين جمهوري كشتند؟

مجاهدين خلق با منطق، شبها به شكار حزب الله مي‌رفتند و صدها نفر افراد معمولي كوچه و بازار را كشتند؟ مجاهدين خلق با منطق، هواپيماهاي اين مردم را دزديدند و به عراق فروختند؟ مجاهدين خلق با منطق، در ايران جاسوسي مي‌كنند؟ مجاهدين خلق با منطق، با صدام همكاري كرده بچه‌هاي حزب الله را در جبهه‌هاي جنگ در عمليات مختلف كشتند؟ مجاهدين خلق با منطق، مي‌خواستند تا تهران بيايند؟ مجاهدين خلق با منطق، هواپيماي حامل شهيد محلاتي و بقيه افراد از هيئت‌هاي قضايي و نظامي و مردم عادي را شناسايي كردند و به دولت عراق اطلاع دادند تا سرنگون كنند؟

مجاهدين خلق با منطق …؟؟؟ …

حضرت آيت الله: اگر از منافقين و ليبرالها و طيف مهدي هاشمي جدا نشويد مطمئن باشيد تمامي حزب اللهي‌ها در آخرت در مقابل پيامبر اكرم جلوي شما را خواهند گرفت.


لينك دانلود فيلم‌ها: از همه علاقه مندان به امام و رهبري، به خاطر اهانت هاي منافقان و ضدانقلاب در اين فيلم‌ها معذرت مي‌خواهم، اما مثل اينكه براي بيدار كردن بعضي خفتگان، بايد …
__________________
صبح حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 5 كاربر از صبح بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Monday 4 January 2010   #2
hamedali
عضو ثابت
 
نشان hamedali
 
تاريخ ثبت نام: Jul 2008
پاسخ‌ها: 437
ج: فيلم تفسير زيارت عاشورا توسط مسعود رجوي

این دوتا نمیخوان ادم بشن
یا اینکه میخوان دوباره ازدواج انقلابی کنن
__________________
رفتم به طبیب جان گفتم که ببین دستم
هم بی دل وبیمارم هم عاشق و سرمستم
hamedali حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از hamedali بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Monday 4 January 2010   #3
hamedali
عضو ثابت
 
نشان hamedali
 
تاريخ ثبت نام: Jul 2008
پاسخ‌ها: 437
ج: فيلم تفسير زيارت عاشورا توسط مسعود رجوي

این دفعه من پیشنهاد میکنم مریم با اوباما و مسعود با هیلاری ازدواج کنه
__________________
رفتم به طبیب جان گفتم که ببین دستم
هم بی دل وبیمارم هم عاشق و سرمستم
hamedali حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
پاسخ

Bookmarks

کلیدواژه ها
رجوی, سبز, عاشورا


كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)
 
ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر


كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 11:44AM مي‌باشد.


© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه
Powered by: vBulletin Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Theme & Persian translation by Iranclubs technical support team
اين وبگاه صرفا خدمات گفتمان فارسي بر روي اينترنت ارائه مي‌نمايد .
نظرات نوشته شده در تالارها بعهده نويسندگان آنهاست و لزوما نظر باشگاه را منعكس نمي‌كند
no new posts